Zavoláme vám! Zanechte své číslo
Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi nezávazně pobavíme o možnostech Adaptee Gastro
Zavoláme vám! Zanechte své číslo

Otázky a odpovědi k Adaptee

Co je systém Adaptee Gastro?

Pod Adaptee Gastro se skrývá kompletní řešení objednávek pro rozvoz přes internet. Jedná se o systém, který je provozován přímo rozvážejícím podnikem, takže vlastně takový e-shop s rychlým vyřízením. Systém je navržen tak, že v sobě skrývá samotný objednávkový web, terminál pro rychlé vyřizování objednávek ze strany obsluhy, manažerskou část pro správu a doplňkovou aplikaci Driver. Ta slouží rozvážejícímu řidiči a zákazníkům posílá notifikace o cestě jím objednaném jídle. Systém lze dále využívat i pro pořizování telefonických objednávek s identifikací zákazníka a dalšími vychytávkami.

A co není Adaptee Gastro?

Adaptee Gastro není hlavně další z objednávkových portálů, který žije z provizí z objednávek. Adaptee Gastro je systém, který provozuje sám podnik a veškerá správa jsou v jeho rukou. Neméně důležitou věcí je i to, že obchodní data získaná o zákaznicích, taktéž patří podniku, Adaptee Gastro je pouze nástroj.

Proč je potřeba samostaný hardware?

Celý systém je navržen tak, aby objednávací proces byl co nejrychlejší pro obě strany - jak zákazníka, tak hlavně pro restauraci. Obsluha tak nově příchozí objednávky vyřizuje klikáním na dotykovém tabletu, nemusí nic psát, telefonovat... K terminálu je připojena POS tiskárna, která okamžitě po přijetí objednávky vytiskne podklad do výroby (bon) a hlavně podklad pro řidiče s přehledným kontaktem na zákazníka a dalšími parametry, které jsou pro rychlý rozvoz potřeba.

Jak probíhá proces implementace?

Velice jednoduše. Na vše jsme připraveni, prvotní naplnění Vám provedeme my v rámci implementačního balíčku. Vy si vyberete ze šablony objednávacího webu, nastavíme společně pár parametrů a je hotovo. Objednávací stránka běží na Vaší doméně, takže i Vaši zákazníci budou chodit tam, kam jsou zvyklí. Celý proces implementace zvládneme do 3 dnů. 

Jakou platební bránu Adaptee Gastro používá?

Na objednávkovém webu mohou Vaši zákazníci platit online kartou - systém je napojen na platební bránu Borgun, která má bezkonkurenční poplatkovou politiku v ČR. Nemusíte se tak bát, že budete odvádět velká procenta z tržeb, jako na to možná jste zvyklí.

Kolik stojí provoz objednávkového systému Adaptee Gastro?

Celý systém, tzn. web, objednávkovou aplikaci, manažerskou část a doplněk Driver Vám nabídneme za velice výhodných podmínek na bázi měsíčního pronájmu. Bez nutnosti nákladných počátečních investic nebo provizí z objednávek. Spočítali jsme, že oproti objednávkovým portálům, které si berou provize z prodejů, se Vám Adaptee Gastro vyplatí už po 4 dnech provozu v měsíci. Nemusíte mít tak obavu z velkého množství objednávek, naopak - těšte se na ně!

Co když mám vlastní hardware a chci jej použít?

Samozřejmě to nebude problém. Jen zkontrolujeme, jestli je konfigurace kompatibilní s Adaptee Gastro. Aplikaci můžete nainstalovat do tabletu se systémem Android.