Zavoláme vám! Zanechte své číslo
Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi nezávazně pobavíme o možnostech Adaptee Gastro
Zavoláme vám! Zanechte své číslo

Jak funguje Adaptee Gastro

Systém je postaven na co nejužší interakci s Vaším zákazníkem. Konec nejistoty, zda objednávka byla do podniku doručena. Zákazník má veškerý komfort moderního online objednávání jídla a od vás rychlou zpětnou vazbu. Vy zase více spokojených zákazníků, se kterými lze pomocí systému Adaptee Gastro dále marketingově pracovat.

Zákazník si objedná pohodlně online na svém počítači nebo mobilu

Součástí řešení Adaptee Gastro je objednávkový web včetně propracované mobilní verze. Logika objednávání je podobná e-shopům: přihlašování přes facebook, historie objednávek, věrností body...

Na vašem terminálu objednávku potvrdíte

Jakmile zákazník odešle objednávku, obratem se zobrazí na vašem objednávkovém terminálu v restauraci. Jedním kliknutím ji vyřídíte, posunete termín nebo třeba i zamítnete. Terminál vytiskne bon do kuchyně a přehledný podklad pro řidiče.

Zákazník ihned dostane zprávu o stavu objednávky a může zaplatit online

Ihned poté, co vyřídíte objednávku na terminálu, o tom zákazník dostane informaci. A pokud si zvolil platbu online, zaplatí až v této chvíli, kdy je objednávka vámi potvrzená. Konec je tak složitým refundacím, jako u ostatních řešení.

Pohyb objednávky při rozvozu je sledován pomocí GPS

Jakmile objednávku řidič naloži na rozvoz, pečlivě sledujeme její pohyb.

Zákazník dostane SMS avízo chvilku předem, takže řidič nečeká a předávka proběhne rychleji

A to je pecka na závěr - zákazník dostane zprávu o tom, že jídlo je blízko, takže je připraven, příp. seběhne k hlavním dveřím a řidič tak ušetří spoustu času - klidně i 2 minuty.

A je to! Zákazník si objednal pohodlně přes internet a váš personál ušetřil díky internetovým objednávkám až 2 hodiny denně! Jak jsme na to přišli?

Kontaktujte nás, rádi vám přijedeme ukázat, jak je to jednoduché.

Zanechte nám své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.