Zavoláme vám! Zanechte své číslo
Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi nezávazně pobavíme o možnostech Adaptee Gastro
Zavoláme vám! Zanechte své číslo

O produktu

Adaptee Gastro je propracovaný a komplexní systém - jeho hlavním přínosem jsou rychlé a bezproblémové online objednávky jídla, nicméně na pozadí se skrývá spousta užitečných funkcí, které jako provozovatel podniku určitě oceníte!

Adaptee Gastro vám otevře cestu do plného online provozu.

Nabízí i další chytré funkce, které logicky navazují na rozvoz, jako je třeba kniha jízd nebo široké možnosti marketingově pracovat se zákazníky (newslettery, SMS marketing). Vše je jednoduše dosažitelné přes příjemné manažerské rozhraní, kde můžete jednak kompletně spravovat celý obsah, nastavovat všechny parametry objednávkového systému a vidět výstupy z knihy jízd.

Celý systém se skládá z objednávkového webu, přes který vaši zákazníci objednávají podobně jako v e-shopu. Ve vašem podniku je pak umístěn objednávkový terminál, což je tablet s nainstalovanou aplikací Adaptee Gastro a s připojenou POS tiskárnou. V souladu s tímto vším funguje aplikace Driver, kterou má řidič v autě - tato aplikace automaticky posílá SMS zákazníkům a vám eviduje pohyb auta pro knihu jízd. Nad tímto vším je pak přehledné manažerské rozhraní, kde najdete všechny výstupy a zároveň upravujete veškerý obsah na objednávkovém webu.

Jednoduchá správa oblastí rozvozu

Všechny oblasti rozvozu si velice jednoduše nadefinujete tažením myši přímo na mapě. Ke každé oblasti doplníte všechny potřebné parametry jako je cena, minimální výše objednávky.

Mapa oblastí
Grafy

Přehledné statistiky vašeho online byznysu

Podrobný přehled prodejů rozdělený podle typu dopravy najdete na hlavní stránce manažerského rozhraní.

Online platby

Bezpečná platební brána Borgun, která akceptuje všechny typy platebních karet s nejnižšími provizemi z obratu na trhu - pouze 0,99% bez dalších poplatků.

Karty
Kniha jízd

Kniha jízd

Podrobný výpis tras vašich rozvozových aut, ujeté kilometry podle řidičů s možností exportu do PDF, který můžete rovnou dát na stůl vaší účetní.

Podpora z naší strany zaručena!

Od nás můžete navíc počítat s podporou při implementaci, poradenstvím, jak co nejlépe vstoupit do dnes tak žhavého oboru, jako je online objednávka rozvozu jídla, ale i s marketingovou podporou pro rychlý start. Kontaktujte nás pro nezávaznou schůzku, rádi vám celý systém předvedeme!

Kontaktujte nás