Zavoláme vám! Zanechte své číslo
Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi nezávazně pobavíme o možnostech Adaptee Gastro
Zavoláme vám! Zanechte své číslo

Blog

Proč není objednávkový systém jen "e-shop s jídlem"?

Celá řada našich zákazníků k nám přichází s tím, že do této chvíle řešili objednávky ve své restauraci nějakým e-shopovým řešením a že jim to vlastně připadalo vpohodě do doby, než jsme jim ukázali, jaké všechny procesy je potřeba mít zvládnuté. Pak si uvědomili, že objednávání jídla a vše s tím související je opravdu o něčem jiném. 

GDPR v gastronomii

Určitě jste zaregistrovali datum 25. květen 2018, ke kterému se snaží celá řada konzultantů a firem navodit dojem, že jde o obrovský přelom a je potřeba se na něj pořádně (a draze) připravit. Jedná se o GDPR, čili Obecné nařízení o ochraně osobních údajů.

Rádi bychom vás v tomto ohledu trošku uklidnili, protože to není takový problém, jak se může zdát – zjednodušeně řečeno musíte dbát na to, abyste chránili osobní data, se kterými v rámci své podnikatelské činnosti pracujete.

Pizza na rozvoz... do jaké krabice?

Krabice na pizzu není jen transportní obal, jako když si koupíte v e-shopu knížku. Krabice musí splňovat kromě estetických vlastností hlavně všechny normy zákonné pro uchovávání potravin. Věděli jste třeba, že samotná proložka pod pizzu do krabice nemusí stačit, protože i tak se pizza dotýká obalu, takže je opravdu nutné, aby měla krabice potravinářské atesty?

Jak na online marketing v restauraci

Online marketing v restauraci je poměrně specifická záležitost. Ale vzhledem k tomu, že cílová skupina je vlastně všude, máte široké možnosti, jak do toho. 

Jak začít rozvážet jídlo

Máte pizzerii, burgrárnu, kebab, bagetárnu nebo podobný provoz, který vyrábí jednoduše balitelná jídla? To je přeci ideální začít rozvážet přímo k zákazníkům! Od plánu k realizaci to přece jen stojí nějakých pár peněz a starostí.

Jak zavést online objednávání v restauraci a na co vše se připravit

Online objednávky jsou všeobecným trendem. Že si zákazníci objednávají online v e-shopech knihu, kus nábytku anebo elektroniku, na to je každý zvyklý, dokonce si dnes v případě Tesly můžete objednat i auto! Vybírat věci online je pohodlné, lze to dělat skoro kdykoli a kdekoli a není u toho potřeba s nikým mluvit. A zrovna jídlo je jedna z těch věcí, které se objednávají opakovaně, takže online řešení se přímo nabízí! Jak do toho a na co vše se připravit, vám popíšeme dále.