Zavoláme vám! Zanechte své číslo
Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi nezávazně pobavíme o možnostech Adaptee Gastro
Zavoláme vám! Zanechte své číslo

Novinky

Integrace, nástroje pro marketing, je toho spousta

V naší práci nabíráme na obrátkách, tak se nám daří pravidelně vypouštět nové funkce. Jde o menší kosmetické úpravy, i o větší moduly, které pomáhají (nejen) online byznysu. Stručný přehled novinek najdete na stránce change­log.

Podpora telefonických objednávek

Podpora telefonických objednávek

Velká novinka v objednávkovém systému Adaptee Gastro, která má přesah do offline světa a systém se tak stává opravdovou ústřednou pro objednávky. Přes objednávkový terminál nyní může obsluha zadávat objednávky, které přijímá po telefonu! Proces je velice jednoduchý a rychlý – přes dodávanou aplikaci Adaptee Caller systém rozpozná telefonní číslo (a případně rovnou i zákazníka, pokud s tím souhlasil), tyto údaje předvyplní a obsluha ve svém tabletu jen nakliká objednávku. Další proces je již stejný, jako v případě online objednávek… propsání do Dotykačky, do aplikace Adaptee Driver.

Propojení s pokladním systémem Dotykačka

Propojení s pokladním systémem Dotykačka

Adaptee Gastro nyní komunikuje s pokladnou Dotykačka. Cílem integrace je pohodlný proces vyřízení objednávky – jakmile objednávku obsluha přijme, ta se automaticky propíše do pokladny se všemi potřebnými parametry. Odpadá tak nutnost jakéhokoli ručního zadávání. 

Výběr více ingrediencí a jejich seskupování

Výběr více ingrediencí a jejich seskupování

Novinka, kterou jsme v Adaptee Gastro nově spustili se týká více ingrediencí k objednávce. U produktu nyní můžete nadefinovat více skupin, u kterých můžete zvolit, zda se jedná o povinné ingredience nebo o příplatkové. Tuto funkci využijí hlavně třeba sushi rozvozy, kde je obvyklé, že si zákazník k produktu může vybrat z různých omáček nebo typů rýží. 

Adaptee Gastro umí omezit zóny rozvozu v našeptávači

Adaptee Gastro umí omezit zóny rozvozu v našeptávači

První novinkou v září je velice praktická funkce – lze nastavit omezení, z jakých lokací nabízí našeptávač v objednávkovém webu ulice. Doteď byla totiž běžná situace, kdy zákazník zadal např. „karlovo…“ a našeptávač nabídl všechna Karlova náměstí v České republice. Nyní lze jednoduše omezit, z jakého okresu nebo kraje má našeptávač ulice ve městech nabízet. Volitelně lze omezovat i konkrétní města, zde je ale pak problém s příměstskými částmi, které by byly automaticky odstřiženy.